Auto zastępcze z OC sprawcy


Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innego kierowcy?

Jeżeli wykorzystujesz samochód do celów zarówno zawodowych, jak i tych prywatnych, w razie wypadku możesz wynająć auto zastępcze.
Koszty pokryte zostaną z OC sprawcy. Nie musisz już udowadniać ponoszenia wymiernych strat z powodu braku auta. Już sam fakt komplikacji życia z powodu przeorganizowania go bez pojazdu jest wystarczającym powodem, żeby dostać bezpłatnie pojazd zastępczy.
Samochód do wypożyczenia z OC sprawcy

Na jaki okres czasu otrzymasz pojazd zastępczy?

Firma ubezpieczeniowa musi pokrywać koszty wynajmu samochodu:
– od dnia szkody do czasu odebrania naprawionego auta z warsztatu (z uwzględnieniem początkowego okresu, kiedy samochód stał w oczekiwaniu na oględziny rzeczoznawcy czy na dostawę części)
– do czasu zakupu nowego – jeśli stary nie nadaje się do naprawy – nie dłużej jednak niż do chwili wypłaty odszkodowania.

Pamiętaj, że:

Nie trzeba wybierać najtańszego auta zastępczego, powinien on być podobnej klasy jak ten, który uległ zniszczeniu ( jednak nie wyższej ).  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samochodów osobowych i dostawczych.  Nie ma limitów kilometrów.

Wynajem samochodu zastępczego odbywa się drogą bezgotówkową i podlega opłacie przez ubezpieczyciela OC sprawcy. Mamy wolny wybór co do warsztatu samochodowego lub firmy zewnętrznej w ramach wynajmu auta zastępczego.
Zwrot kosztów wynajmu nie dotyczy dodatkowych opłat takich jak zakup benzyny czy pokrycie kosztów parkingu.

Dostawczy Ducato do wypożyczenia w Białymstoku

Samochód z ubezpieczenia AC

Ubezpieczenie autocasco i assistance, w zależności od wybranej przez nas opcji ubezpieczenia, mogą również gwarantować możliwość wynajęcia zastępczego samochodu na koszt ubezpieczyciela.