Przeprowadzka? Bus do wynajęcia!

Wakacyjny wyjazd to nie jedyna okazja, gdy warto skorzystać z oferty wypożyczalni aut. Dobre wypożyczalnie są bowiem przygotowane także na inne sytuacje, w których możesz wymagać specjlnaego auta, np. podczas przerowadzki.

Nie każdy musi posiadać własnego busa czy auto dostawcze. Każdemy zdarza się jednak przeprowadzka lub konieczność transportu przedmiotów o większych gabarytach, np. mebli. Wynajem firmy specjalizującej się w transporcie lub przeprowadzkach jest pewnym rozwiązaniem. Może jednak okazać się zbyt drogi, zwłaszcza gdy sami jesteśmy w stanie zarówno załadować samochód, jak i go poprowadzić. Dlaczego więc nie zapłacić za same auto, pomijając płacę pracowników?

Jeśli potrzebujesz auta dostawczego w Białymstoku, wypożyczalnia Konrys może zaproponować kilka doskonałych rozwiązań – w zależności od potrzeb. W ofercie wypożyczalni znajdują się bowiem auta, które doskonale mogą się sprawdzić podczas przeprowadzki:

  • Fiat Doblo Cargo Maxi – Najmniejszy z oferowanych samochodów dostawczych. Jest to auto, które może się przydać podczas transportu rzeczy o mniejszych gabarytach. Jego ładowność wynosi 1000 kg, a powierzchnia załadunku wynosi 2170 x 1714 mm.
  • Fiat Ducato Maxi L4 H2 – Typowy bus dostawczy o ładowności wynoszącej 1440 kg. Doskonałe auto do przewozu mebli i większych przedmiotów.
  • Fiat Ducato Maxi L4 H3 – Nieco wyższy model dostawczaka Ducato, w którym można pomieścić przedmioty o większej wysokości.