Zakres usług wypożyczalni

Zarówno mieszkańcy Białegostoku, jak i odwiedzający nasze miasto, coraz częściej korzystają z usług wypożyczalni. Znamy doskonale potrzeby naszych klientów, dlatego samo wynajęcie auta to nie jedyne, co możemy im zaoferować.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Konrys, to miejsce, w którym zawsze znajdziesz wsparcie w zakresie motoryzacji. Od lat prowadzimy salon samochodowy, serwis, a także stację diagnostyczną. Dbamy o samochody, które wypożyczamy. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że wynajmowany pojazd posiada ważne badania techniczne, jest regularnie serwisowany oraz jest odpowiednio ubezpieczony. Bazując na wieloletnich doświadczeniach wiemy jednak, że to jedynie podstawa, pewien standard, od którego tak na prawdę każda wypożyczalnia aut powinna zapewniać. My staramy się także dbać o inne potrzeby klientów, które mogą się pojawić w związku z planowanymi przez nich podróżami.

Dodatkowe wyposażenie auta

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów do wypożyczonego auta oferujemy także wyposażenie i usługi dodatkowe:

fotelik dla dziecka
możliwość przekroczenie limitu kilometrów

Więcej informacji na temat możliwości dodatkowego wyposażenia lub dodatkowych usług, uzyskać można w siedzibie wypożyczalni lub telefonicznie pod numerem: 512 256 005