Za dużo bagażu? Wybierz samochód kombi z wypożyczalni!

Wypożyczenie auta to doskonały sposób, aby przejechać się takim autem, jakim w danym momencie na prawdę chcielibyśmy się przejechać. Możemy więc kierować się marką, segmentem auta, linią nadwozia, jego wposażeniem, mocą silnika, kolorem lakieru, prędkością maksymalną lub jakimkolwiek innym kryterium, które w danym momencie ma dla nas znaczenie. Czasem jednak ilość naszego badażu nie pozostawia nam większego wyboru i wtedy podczas wyboru auta musimy kierować się przede wszystkim… pojemnością bagażnika. Wtedy idealnym rozwiązaniem staje się kombi.

Wypożyczalnia KONRYS posiada w swojej ofercie szeroką gamę aut różnych segmentów. Możesz więc skorzystać z małego, ekonomicznego auta do przemieszczania się, a także skorzystać auta klasy premium, aby poczyć się na prawdę komfortowo. Gdy planujesz przeprowadzkę, możesz skorzystać z auta dostawczego, a gdy organizujesz wesele, wybierz busa 9-osobowego. Są jednak sytuacje, kiedy idealne staje się auto typu kombi, które także znajdziesz w ofercie wypożyczalni KONRYS w Białymstoku.

Jeśli potrzebujesz samochodu kombi z pojemnym bagażnikiem, proponujemy nowego Fiata Tipo w jednej z dwóch dostępnych wersji:

Fiat Tipo Kombi 1.4 16v T-Jet 120 KM – Auto wyposażone w 4 poduszki powietrzne, ABS z EBD, centralny zamek, ESP, klimatyzację, system monitorowania ciśnienie powietrza w oponach, elektryczny szyby i lusterka oraz wspomaganie kierownicy. Auto to daje do dyspozycji bagażnik o pojemności 440 l, a po rozłożeniu siedzeń nawet 1400 l.
Fiat Tipo Kombi 1.4 16v T-Jet 120 KM AUTOMAT – Auto posiadające dodatkowo radio Uconnect z 5″ dotykowym ekranem i systemem Bluetooth oraz automatyczną skrzynią biegów.