Transport gości weselnych? Wypożycz busa!

W dzisiejszych czasach to całkiem normalne, że ludzie urodzeni i wychowani z dala od siebie poznają się przypadkiem i postanawiają związać się ze sobą, by wspólnie spędzić resztę życia. Dla pary zakochanych oczywiście żadna odległość nie jest problemem. Odległość może jednak być problematyczna dla gości weselnych, którzy przyjeżdżając z dalekich stron potrzebują odpowiedniego transportu.

Wynajęcie busa na wesele to doskonałe rozwiązanie, które pozwala uniknąć problemów z transportem na i z wesela. Zanim jednak zdecydujemy się na wynajem busa na ślub, warto dobrze zorientować się kto i skąd potrzebuje transportu. Może się bowiem okazać, że jeden bus to za mało i być może warto zdecydować się na 2 lub 3 busy 9-osobowe, aby wszyscy goście mieli komfort podróżowania.

O ile godzina przyjazdu busa jest łatwa do ustalenia, o tyle godzina powrotu może już nie być tak oczywista. Jeśli odległość do miejsca noclegu nie jest duża, warto pomyśleć o różnych typach gości weselnych. Część z nich bowiem kończy wesele tuż po oczepinach i dla nich godziną powrotu może być 1:00. Niektórzy dopiero po oczepinach zaczynają zabawę, dlatego drugi transport może być ok. 3:00. Część gości lubi także zabawę do białego rana, a wtedy godziną odjazdu mogłaby być np. 5:00.

Mając znajomego kierowcę busa, warto obniżyć koszt transportu wynajmując san pojazd. Wypożyczalnia KONRYS posiada w swojej ofercie idealne samochody na taką okazję:

Fiat Talento 8-osobowy – Wygodny bus w cenie 220 zł za dobę. Wyposażony w kamerę tylną parkowania, pełną elektrykę, system monitorowania ciśnienia powietrza w oponach oraz system nawigacji GPS.
Fiat Talento 9-osobowy – Auto w tej samej cenie, wyposażone w klimatyzację, czujnik zmierzchu i pełną elektrykę.