Podróż służbowa? Auto z wypożyczalni!

Rozwój gospodarki, nowe technologie, coraz szersza współpraca międzynarodowa – wszystko to wpływa na poszerzanie kontaktów polskich przedsiębiorstw, a także na konieczność przemieszczania się pomiędzy różnymi miejscami w kraju i na świecie.

Wiele firm wciąż jednak korzysta z publicznego transportu – co bardzo często jest uzasadnione, ponieważ podróż samolotem lub pociągiem na dłuższych trasach będzie i tańsza i wygodniejsza. Nie najlepszym rozwiązaniem jest jednak przesiadanie się do taksówki na lotnisku lub dworcu. Problem przemieszczania się po mieście może bowiem rozwiązać wypożyczalnia aut, oferując rozwiązanie tańsze i wygodniejsze.
Wynajęte auto służbowe – Korzyści dla pracownika

Pracownik, który bardzo często podróżuje w delegacji w różne miejsca w kraju i na świecie, ma niesamowitą okazję nie tylko do załatwienia ważnych spraw firmowych. Jest to bowiem dla niego okazja także do prywatnej podróży – odwiedzenia ciekawych miejsc korzystając z okazji wyjazdu służbowego. Wynajęte auto pozwoli pracownikowi bez problemu przemieszczać się pomiędzy lotniskiem lub dworcem a hotelem oraz miejscem spotkań biznesowych. Ponadto umożliwi mu także szybkie odwiedzenie ciekawych turystycznie miejsc w odwiedzanym mieście, a nawet wyjazd poza granice miasta i zwiedzenie okolicy.

Pracownicy wyjeżdżający służbowo bardzo chętnie odwiedzają także rodzinę i znajomych w docelowym mieście swojej podróży. Nierzadko korzystają także z darmowego noclegu, dzięki czemu generują oszczędności swojemu pracodawcy.
Wynajęte auto służbowe – Korzyści dla pracodawcy

Poza możliwymi oszczędnościami wynikającymi z prywatnego zakwaterowania pracownika, firma może także zaoszczędzić na samym koszcie transportu. Decydując się na wynajęcie auta służbowego podczas delegacji, firmy mogą negocjować warunki umowy z wypożyczalnią. Przy stałej współpracy bardzo często uzyskana cena wynajmu auta okazuje się wyjątkowo atrakcyjna. Ponadto, wygodny transport wynajętym autem jest ukłonem firmy w stronę oddelegowanego pracownika, co znacznie wpływa na jego samopoczucie i zadowolenie ze współpracy. Wynajęcie auta służbowego staje się jeszcze bardziej korzystne, gdy w wyjeździe bierze udział więcej pracowników, którzy mogą podróżować jednym autem.

Decydując się na wypożyczenie auta podczas wyjazdu służbowego warto zwrócić uwagę na to, aby wypożyczalnia znajdowała się w jak najbliższej odległości od lotniska lub dworca. Wypożyczalnia samochodów Konrys znajduje się ok. 100 metrów od głównego dworca PKP w Białymstoku, dlatego szczególnie zaprasza wszystkich podróżnych do zapoznania się z ofertą firmy.