Auto dostawcze na godziny

Każdemu z nas zdarzają się różne sytuacje, gdy potrzebujemy transportu przedmiotów o większych gabarytach. Niewielu z nas posiada jednak własne auto dostawcze. Niewielu także posiada znajomych, którzy mogą się pochwalić własnym dostawczakiem. Jak więc sobie poradzić, gdy planujemy przeprowadzkę lub po prostu musimy przewieźć meble lub inne duże przedmioty?

Skorzystanie z usług firmy transportowej może być dobrym rozwiązaniem. Trzeba jednak pamiętać, że firma wliczy w koszt usługi zarówno wykorzystanie auta, jak i czas kierowcy, dodatkowych pomocników przy załadunku, koszty paliwa i oczywiście prowizję, która będzie zyskiem firmy. Znacznie prostszym i tańszym rozwiązaniem może być wynajęcie samego auta dostawczego. Zwłaszcza, że wypożyczalnia KONRYS udostępnia busy do krótszych transportów wynajmowane… na godziny.

Korzystając z usług wypożyczalni aut możesz na przykład wynająć samochód dostawczy na 4 godziny. Czas ten w zupełności powinien wystarczyć na transport przedmiotów z jednego punktu do drugiego na terenie Białegostoku, a nawet poza miasto. Koszt wynajęcia auta na tak krótki czas będzie znacznie niższy. Nie musisz więc płacić za wynajęcie busa na całą dobę, gdy w rzeczywistości przez większość tego czasu wcale go nie potrzebujesz.

W ofercie wypożyczalni KONRYS możesz znaleźć auta na godziny:

Fiat Ducato Furgon L3H2 2.3 MJ 140KM do wynajęcia na 4 godziny
Fiat Ducato Maxi L4H2 2.3 MJ 160 KM do wypożyczenia w Białymstoku na godziny