Porady

Aby ułatwić życie wszystkim wypożyczającym auta w Białymstoku lub gdziekolwiek indziej, poniżej prezentujemy porady, które mogą się okazać bardzo przydatne.

Auto dostawcze na godziny

Każdemu z nas zdarzają się sytuacje, gdy potrzebujemy transportu przedmiotów o większych gabarytach. Okazuje się, że wcale nie musimy posiadać dużego auta lub korzystać z usług firmy transportowej. Najprostsze rozwiązanie?

Podróż służbowa? Auto z wypożyczalni!

Rozwój gospodarki, nowe technologie, coraz szersza współpraca międzynarodowa - wszystko to wpływa na poszerzanie kontaktów polskich przedsiębiorstw, a także na konieczność przemieszczania sie pomiędzy różnymi miejscami w kraju i na...

Przeprowadzka? Bus do wynajęcia!

Wakacyjny wyjazd to nie jedyna okazja, gdy warto skorzystać z oferty wypożyczalni aut. Dobre wypożyczalnie są bowiem przygotowane także na inne sytuacje, w których możesz wymagać specjlnaego auta, np. podczas...

Wypożycz auto na wakacje

Koniec czerwca to właściwie już ostatni gwizdek, aby zaplanować wakacyjną podróż. Wielu podróżujących w tym roku na pewno po raz kolejny skorzysta z wynajętego auta. Wielu kierowców zrobi to jednak...

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Nie każdy o tym wie, ale w przypadku uszkodzenia auta z winy innego kierowcy, poszkodowanemu przysługuje auto zastępcze, którego koszt pokrywa ubezpieczenie OC sprawcy zdarzenia. Jak to działa?

Zakres usług wypożyczalni

przykładowe wyposażenie auta

Zarówno mieszkańcy Białegostoku, jak i odwiedzający nasze miasto, coraz częściej korzystają z usług wypożyczalni. Znamy doskonale potrzeby naszych klientów, dlatego samo wynajęcie auta to nie jedyne, co możemy im zaoferować.

Podróżowanie po Białymstoku

Autobusem po Białymstoku

Białystok jest średniej wielkości miastem, w którym jedynym publicznym środkiem transportu są autobusy miejskie. Czy to rzeczywiście dobry sposób na podróżowanie po stolicy Podlasia?