Wypożycz auto w Białymstoku Już od 100zł / Dzień

Konrys oferuje proste zasady wynajmu samochodów.
Wystarczy wybrać auto, podpisać dokumenty i gotowe.

Sprawdź ofertę

Prosto do celu

Konrys oferuje proste zasady wynajmu samochodów. Wystarczy wybrać auto i podpisać dokumenty. Do zawarcia umowy potrzebny jest dowód osobisty oraz prawo jazdy posiadane co najmniej od roku. Drugim warunkiem jest ukończenie 21 roku życia. Na klientów czeka cała flota aut na wynajem.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Wypożyczane przez nas samochody stale przechodzą przegląd techniczny. Nasze auta do wypożyczenia wyposażone są w najnowsze systemy bezpieczeństwa. Każdy samochód ma pełne ubezpieczenie AC/OC/NW oraz pakiet Assistance. Z naszej oferty mogą korzystać osoby z OC sprawcy, które potrzebują auta zastępczego.

Komfort podróżowania

Wypożyczamy samochody zarówno do użytku prywatnego, jak i służbowego. We flocie znajdują się auta o zróżnicowanym przeznaczeniu. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych oraz kilkanaście modeli aut osobowych z różnych segmentów.

Oferta
aut na wynajem

Wypożyczalnia samochodów Konrys proponuje klientom wynajem sprawdzonych na drodze pojazdów na przynajmniej 1 dzień. Przy krótkich okresach, trwających maksymalnie trzy dni, stawka dobowa jest największa. Im dłuższy czas wypożyczenia, tym niższa cena. Jeśli ktoś zamierza wynająć auto na więcej niż dwa tygodnie, może liczyć na atrakcyjne warunki cenowe.

Toyota Proace AT               8-osobowy

Spalanie: 6.2 l/100km

Miejsca: 8

Rodzaj paliwa: Diesel

Toyota Corolla Kombi Hybrid AT

Spalanie: 4.5 l/100km

Miejsca: 5

Rodzaj paliwa: Benzyna

Fiat Ducato Maxi L4H3 2.2 MJ 160KM

Spalanie: 7.2 l/100km

Ładowność: 1292 kg

Europalety: 4

Dzienne stawki wahają się od 100 do 280 złotych. Przy podziale kosztów pomiędzy pasażerów, cena nie wydaje się wygórowana. Oprócz standardowej opłaty za wypożyczenie samochodu, należy przekazać zwrotną kaucję. Istnieje także opcja wypożyczenia fotelika dla dziecka lub nawigacji samochodowej. W ofercie wypożyczalni poza samochodami osobowymi, znajdują się także różne auta dostawcze. Można je wynająć nawet na chwilę.

Dlaczego my?

Główną zaletą skorzystania z usług wypożyczalni samochodów Konrys jest bogactwo wyboru. Można do woli przebierać w modelach aut i zdecydować się na idealny pojazd. To znakomite rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców, ponieważ w asortymencie mamy samochody osobowe i dostawcze. Biuro wynajmu znajduje się w idealnej lokalizacji - tuż obok dworca PKP i PKS.

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem nowych aut, których wyposażenie przekłada się na komfortową jazdę i pewność prowadzenia. Dzięki profesjonalnej obsłudze, w salonie Konrys można zasięgnąć porady doświadczonych pracowników. Regularny przegląd techniczny pozwala klientom mieć pewność, że czeka ich bezpieczna podróż do celu.

Bogactwo wyboru

Profesjonalna obsługa

Proste zasady wynajmu

Indywidualne podejście

Doskonała lokalizacja

Doświadczeni pracownicy

Jak
wypożyczyć auto?

Wynajem auta jest bardzo prosty. Wystarczy posiadać prawo jazdy przynajmniej rok oraz mieć ukończone 21 lat. Do wypełnienia formalności potrzebujemy także dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Potem można już przejść do wyboru auta spośród kilkunastu modeli.

1

Przyjdź do naszego biura.

My załatwiamy formalności - potrzebujemy do tego prawa jazdy osoby wynajmującej.

Kontakt
2

Opłać koszty najmu auta.

Po podpisaniu umowy przekazujemy kluczyki do auta.

Cennik
3

Obierz auto.

Samochód jest już zatankowany i gotowy do jazdy. Do dyspozycji oddajemy w pełni sprawne modele.

Minimalny okres wypożyczenia samochodu to 24 godziny. Ceny są przystępne i nie obciążają zbytnio budżetu kierowcy. Autem można bez problemu poruszać się na terenie prawie całej Unii Europejskiej. Na dłuższych trasach zaleca się, aby osoby prowadzące pojazd zmieniały się. Nie stanowi to problemu, wystarczy nas uprzedzić.

Porady

Wynajem auta w wypożyczalni samochodów Konrys jest bardzo prosty i odbywa się na przejrzystych zasadach. Zachęcamy więc do czytania praktycznych porad, które pomogą podjąć właściwą decyzję. Wybór odpowiedniego auta bywa czasem sporym wyzwaniem, zwłaszcza gdy oferta zawiera tak wiele atrakcyjnych propozycji.

Zakup, wypożyczenie czy leasing ?

Zakup samochodu za gotówkę to duży wydatek i mało kto, prowadząc działalność gospodarczą, decyduje się na zakup auta za gotówkę.…

Podróż służbowa? Auto z wypożyczalni!

Rozwój gospodarki, nowe technologie, coraz szersza współpraca międzynarodowa – wszystko to wpływa na poszerzanie kontaktów polskich przedsiębiorstw, a także na…

Zakres usług wypożyczalni

Zarówno mieszkańcy Białegostoku, jak i odwiedzający nasze miasto, coraz częściej korzystają z usług wypożyczalni. Znamy doskonale potrzeby naszych klientów, dlatego…

Aby korzystanie z usługi było jeszcze wygodniejsze, zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie. Na bieżąco informujemy o nowościach w naszej ofercie i powiadamiamy o wyjątkowych okazjach.Tutaj znajdziesz informacje dotyczące modeli, które wkrótce pojawią się we flocie samochodów Konrys.